Trendy mediów społecznościowych w latach 2018-2021?

Trendy mediów społecznościowych w latach 2018-2021? Prowadzisz małą lub średnią firmę i wiesz, że musisz zadbać o marketing w mediach społecznościowych? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Poznasz trendy w social mediach przewidywane na kolejne trzy lata i będziesz mógł lepiej planować Twoje strategie reklamy.

Please follow and like us:

Nie jesteś na Facebooku, to praktycznie nie istniejesz

Choć nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, faktem jest, że żyjemy w czasach wielkich, historycznych zmian, związanych z rewolucją środków komunikacji masowej i wszystkiego tego, co one ze sobą niosą. Skończył się złoty wiek prasy i telewizji, i w pełni weszliśmy w erę Internetu, którego wynalazek i upowszechnienie doprowadziły do upadku kultury druku. Z Galaktyki Gutenberga przeszliśmy do Wszechświata Zuckerberga.

Please follow and like us:

Personal branding?… A z czym to się je?

Charakterystyką marki osobistej jest wszystko to, co cechuje brand przemysłowy – czyli: nazwa (najczęściej jest to imię i nazwisko), logo, symbol (lub kombinacja imienia i nazwiska ujęta w nazwę lub logo), spójna identyfikacja graficzna, strategia komunikacji marki osobistej i umiejętność wykorzystania do tego Internetu oraz mediów społecznościowych.

Please follow and like us:

Globalna Wioska, media społecznościowe i potomkowie Dzieci Kwiatów

Jeżeli interesuje Cię jak media społecznościowe zmieniły świat – koniecznie przeczytaj ten artykuł. Mowa w nim o nowych trendach, o nowej ekonomii opartej na marketingu cyfrowym, w której ciężar przesunął się z konsumpcji dóbr materialnych na dobra duchowe, intelektualne oraz na dobrobyt fizyczny i zdrowotny. Jakie znaczenie ma dziś książka Marshalla McLuhana „Globalna Wioska. XXI wiek: transformacja w życiu i w mediach” oraz jakie są nawyki Pokolenia Y (Millennial Generation)? Ten artykuł zachęci Cię do głębszej refleksji.

Please follow and like us:

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Are you sure?

By disagreeing you will no longer have access to our site and will be logged out.

SHARE
Facebook
Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube
YouTube
Pinterest
Google+
Google+
http://az-socialmediapress.com/blog